-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2021-05-13-004187-b
Код за Єдиним закупівельним словником та назва відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 34130000-7 – Мототранспортні вантажні засоби (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 р. №1749). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська та/або російська (відповідно до вимог до тендерної документації). Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
20 807 892.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 208 078.92 UAH
мін. крок: 1% або 208 078.92 UAH