-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
Оголошено тендер
20 807 892.00
UAH
Номер:
9b43928d39d9405ebd74e4cec604da64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-13-000353-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 807 892.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний бортовий автомобіль
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
13.05.2021 09:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 807 892.00 UAH