-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вантажний бортовий автомобіль
20 799 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
85bbc54691734cdfa4e702e42d4a754b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-13-004187-b-c1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Контактна особа:
Хлєбніков Олександр Іванович 380322392367 loetender@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
112/153/21-526
Дата підписання:
06.07.2021 10:00
Період дії договору:
до 01.02.2022 00:00
Сума договору:
20 799 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 466 500.00 UAH)
Оплачено:
20 799 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 466 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий автомобіль
×
-
Країна виробництва:
FR Французька Республіка
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 31.12.2021