-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014745-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487218
ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014708-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487177
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №7" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 35808165ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014661-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487130
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ "ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44004458ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014549-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487015
КЗ КПНЗ ДЮСШ №8 ЄДРПОУ: 20194503ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014531-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486998
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 6" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19095374ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014507-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486974
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 3 "АРТДЕБЮТ" ЄДРПОУ: 02215868ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014493-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486962
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 3" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19145926ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014481-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486950
ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014474-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486945
ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014468-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486938
Дніпровська гімназія №99 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 24432684ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014454-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486925
ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014444-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486915
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ"ДНІПРОВСЬКА ШКОЛА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ІМ.ОЛЕСЯ ГОНЧАРА" ЄДРПОУ: 02215880ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014432-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486904
ДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 139 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24445669ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка)
- ID: UA-2026-06-09-014307-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486783
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 44286447ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
- ID: UA-2026-06-09-014083-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29486554
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЦЕНТР "ШТУРМ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23641827ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаЗавершена -