-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014531-a
Завершена
1 315 384.00
UAH з ПДВ
Номер:
77ad1a727e5b4629b0149668e52ec14f
Внутрішній номер закупівлі:
29486998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014531-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 6" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19095374
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 36-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 315 384.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 20:38 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 20:38 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 14:35
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:36
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 6" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ № 6" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 19095374
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 315 384.00 Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження