-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014444-a
Завершена
1 315 384.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec152b09efff4fd184e5598ef07373fc
Внутрішній номер закупівлі:
29486915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014444-a
Замовник:
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ"ДНІПРОВСЬКА ШКОЛА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ІМ.ОЛЕСЯ ГОНЧАРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215880
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Радистів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 315 384.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 19:41 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 19:41 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 14:26
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:32
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ"ДНІПРОВСЬКА ШКОЛА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ІМ.ОЛЕСЯ ГОНЧАРА"
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ"ДНІПРОВСЬКА ШКОЛА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ІМ.ОЛЕСЯ ГОНЧАРА"
UA-EDR 02215880
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 315 384.00 Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження