-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014745-a
Завершена
1 315 384.00
UAH з ПДВ
Номер:
764f181d2e2f4e9b833c37c2ce2c6027
Внутрішній номер закупівлі:
29487218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014745-a
Замовник:
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №18"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02222621
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Електрична, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 315 384.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 22:27 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 22:27 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 11:40
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:51
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №18"
МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ДНІПРОВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №18"
UA-EDR 02222621
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 315 384.00 Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження