• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження

Завершена

1 315 384.00 UAH з ПДВ
Номер: 5bef0ce3f3794b5c9fc6c1d2516adc1a
Внутрішній номер закупівлі: 29486945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-014474-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №5 ІМ.ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ М.І.ГОВОРУНОВА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 315 384.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 19:55 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 19:55 - 17.06.2026 23:59
Аукціон: з 18.06.2026 11:07
Період кваліфікації: 17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:30
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №5 ІМ.ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ М.І.ГОВОРУНОВА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ №5 ІМ.ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ М.І.ГОВОРУНОВА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 21931033

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 315 384.00 Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження