-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014307-a
Завершена
1 263 857.38
UAH з ПДВ
Номер:
a824b48741184aa69a5538601027b99e
Внутрішній номер закупівлі:
29486783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014307-a
Замовник:
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44286447
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Хмельницького Богдана, будинок 118 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 263 857.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 18:53 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 18:53 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 15:28
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:25
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради
UA-EDR 44286447
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 263 857.38 Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка)