-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014468-a
Завершена
1 315 834.00
UAH з ПДВ
Номер:
c7485ecfa7df4aa092be911fa5ad04f8
Внутрішній номер закупівлі:
29486938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014468-a
Замовник:
Дніпровська гімназія №99 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24432684
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ БАРКИ, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 315 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 19:53 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 19:53 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 13:18
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:34
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Дніпровська гімназія №99 Дніпровської міської ради
Дніпровська гімназія №99 Дніпровської міської ради
UA-EDR 24432684
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 315 834.00 Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження