• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження

Завершена

1 315 834.00 UAH з ПДВ
Номер: 098720e070bc4313af47b385f0ff1b17
Внутрішній номер закупівлі: 29486904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-014432-a   
Замовник: ДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 139 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 315 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 19:35 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 19:35 - 17.06.2026 23:59
Аукціон: з 18.06.2026 12:27
Період кваліфікації: 17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:31
Період завантаження договору: 24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
ДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 139 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 139 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 24445669

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 315 834.00 Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження