-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014661-a
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e5fd863330a47d7920e6f05a2d0b19a
Внутрішній номер закупівлі:
29487130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014661-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ "ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44004458
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Поля Олександра, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 21:36 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 21:36 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 15:31
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:40
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ "ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ "ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 44004458
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 000.00 Придбання сонячної електростанції для закладу освіти м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження