-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014454-a
Завершена
1 263 857.38
UAH з ПДВ
Номер:
896d6b8cadfa44dbb45346420cf1d05a
Внутрішній номер закупівлі:
29486925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014454-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "Водно-спортивний комбінат" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564217
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Набережна Перемоги,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 263 857.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 19:48 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 19:48 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 11:57
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:33
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КП Комунальне підприємство "Водно-спортивний комбінат" Дніпровської міської ради
КП Комунальне підприємство "Водно-спортивний комбінат" Дніпровської міської ради
UA-EDR 03564217
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 263 857.38 Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження