-
Закупівля через Централізовану закупівельну організацію
-
КЕП
- Включено в річний план ЦЗО
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Оголошено тендер
1 263 857.38
UAH
Номер:
4a46aca138c345b8a8b8f81f3da37d69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-09-013538-a
Тип процедури:
Закупівля через Централізовану закупівельну організацію
Закупівельник:
"ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Замовник:
КП Комунальне підприємство "Водно-спортивний комбінат" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564217
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Набережна Перемоги,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 263 857.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 49094, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 13; категорія замовника - відноситься до категорії замовників відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
09.06.2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.06.2026 15:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Вимоги до сонячних електростанцій з встановленням здійснюється відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 301-р «Про схвалення Концепції безпеки закладів освіти» (зі змінами), відповідно до Програми безпечного освітнього середовища в місті Дніпрі на 2023−2027 роки (зі змінами) для закладів освіти м. Дніпра затвердженого рішенням Дніпровської міської ради VIII скликання №18/64 від 19.03.2025 «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.07.2023 №11/39 «Про затвердження Програми безпечного освітнього середовища в місті Дніпрі на 2023−2027 роки».
-
Дата публікації:
11.06.2026 12:17
-
-
Опис обґрунтування:
Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунків витрат коштів за КЕКВ 3110 до кошторису на 2026 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, з урахуванням фактичних обсягів потреби та моніторингу ринкових цін на даний вид товару шляхом отримання комерційних пропозицій і пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників таких товарів, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах аналізу отриманої інформації на момент оголошення закупівлі. Очікувана вартість закупівлі становить: 1 263 857,38 грн. (Один мільйон двісті шістдесят три тисячі вісімсот п’ятдесят сім грн. 38 коп.). Обґрунтування бюджетного призначення: рішення Дніпровської міської ради від 10.12.2025 № 2/73 «Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2026 рік» (зі змінами). Закупівля здійснюється на 2026 рік. Розмір бюджетного призначення за кошторисом та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 1 263 857,38 грн. (Один мільйон двісті шістдесят три тисячі вісімсот п’ятдесят сім грн. 38 коп.). Уповноважена особа – заступник директора з адміністративно- господарчої діяльності Наталія ГОРДІНА (підпис)
-
Дата публікації:
10.06.2026 14:53
-
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару — замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі були визначені на підставі розробленого техніко-економічного обґрунтування Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СІНЕРГІЯ».
-
Дата публікації:
10.06.2026 14:52
-
-
Опис обґрунтування:
2. Акумуляторна батарея (номінальна напруга не менше-51,2 В; номінальна ємність не менше 200 Ач, максимальний безперервний струм - 100 А, наявність плати BMS – обов'язково); діапазон температур: -20~60℃ - 4 шт; 3. Фотоелементи - максимальна потужність не менше 585 Вт; максимальна напруга живлення не менше – 43,53 В; робоча температура -40 °C ~ +85 °C; максимальна напруга системи не менше 1500 В постійного струму – 33 шт; 4. Металоконструкції разом з кріпленням та супутніми матеріалами - комплект на 33 фотоелементів; 5. Комплект кабелю для сонячних фотоелементів; 6. Пластиковий бокс внутрішньої установки з 3 однополюсними АВ , 2 триполюсними АВ та 1 перекидним вимикачем – 1шт; 7. Мідний гнучкий кабель з наконечниками (між АБ та інвертором); 8. Монтажний комплект (кабельно - провідникова продукція, гофротруба, крепіж, метизи).
-
Дата публікації:
10.06.2026 14:52
-
-
Опис обґрунтування:
3.2. Місце поставки: - Україна, 49094, Дніпропетровська область, вул. Набережна Перемоги, буд.13, м. Дніпро; 4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 263 857,38 грн. (Один мільйон двісті шістдесят три тисячі вісімсот п’ятдесят сім грн. 38 коп.). 5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 30.10.2026 року Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі № з/п Найменування товару Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару Кількість, шт. 1 Сонячна електростанція для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження (потужність не менше 20 кВт) Комплектація сонячної електростанції: 1. Інвертор (трифазний гібридний інвертор не менше 20 кВт з напругою акумулятора (батареї) 40-60 В, три фази 380 В змінного струму, максимальний струм зарядки/розрядки не менше 350 А, захист від води та пилу IP65, моніторинг Wi-Fi, рівень шуму не більше 60 дБ, пускова напруга не менше 160 В, діапазон напруги МРРТ від 160В до 650 В, номінальна вхідна напруга фотоелектричного струму не менше 550 В, кількість МРР-трекерів/кількість рядків МРР-трекера – не менше 2/2+2, вхідна напруга фотоелектричної системи не менше 800 В, рівень захисту від перенапруги TYPE II(DC), TYPE II(AC), захист устаткування - захист від неправильного підключення постійного струму, захист виходу змінного струму, тепловий захист, захист виходу змінного струму від перенапруги, захист виходу змінного струму від короткого замикання, моніторинг компонентів постійного струму, захист від перенапруги при падінні навантаження, моніторинг струму замикання на землю, переривник ланцюга дугового замикання (опція), моніторинг електромережі, моніторинг острівного захисту, виявлення замикань на землю, вхідний перемикач постійного струму, контроль опору ізоляції клем постійного струму, виявлення залишкового струму (УЗО), рівень захисту від перенапруги) – 1 шт;
-
Дата публікації:
10.06.2026 14:51
-
-
Опис обґрунтування:
ЗАТВЕРДЖУЮ В.о. директора КП «ВСК» (посада керівника) _______________________Микола БАРАНОВ (підпис) 09 червня 2026 р. Комунальне підприємство «Водно-спортивний комбінат» Дніпровської міської ради Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: 1.1. найменування замовника: Комунальне підприємство «Водно-спортивний комбінат» Дніпровської міської ради 1.2. місцезнаходження замовника: 49094, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 13. 1.3. ідентифікаційний код замовника: 03564217 1.4.категорія замовника: відноситься до категорії замовників відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): товар за предметом: Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установка). 3. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: 3.1. Кількість товару: Сонячна електростанція для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження (потужність не менше 20 кВт) – 1 шт.
-
Дата публікації:
10.06.2026 14:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сонячна електростанція для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження (потужність не менше 20 кВт)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5070 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі фізичної культури і спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума1 263 857.38 UAH