-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014708-a
Завершена
1 107 298.00
UAH з ПДВ
Номер:
792bb4e0ace246359433e8605b93b7fb
Внутрішній номер закупівлі:
29487177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014708-a
Замовник:
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №7" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35808165
-
Адреса:
49112, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Станіславського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 107 298.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 22:03 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 22:03 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 14:52
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 15:45
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №7" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №7" Дніпровської міської ради
UA-EDR 35808165
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 107 298.00 Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження