-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014549-a
Завершена
1 107 298.00
UAH з ПДВ
Номер:
fb3872e178a34e519c2d2ecada634bd2
Внутрішній номер закупівлі:
29487015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014549-a
Замовник:
КЗ КПНЗ ДЮСШ №8
×
-
Код ЄДРПОУ:
20194503
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 107 298.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 20:53 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 20:53 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 13:55
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:39
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ КПНЗ ДЮСШ №8
КЗ КПНЗ ДЮСШ №8
UA-EDR 20194503
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 107 298.00 Придбання сонячної електростанції для закладу спорту м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження