-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014481-a
Завершена
783 963.00
UAH з ПДВ
Номер:
d851aa4147b4420f8fd095b00bd954d3
Внутрішній номер закупівлі:
29486950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014481-a
Замовник:
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа №13"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215957
-
Адреса:
49022, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Сортувальна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
783 963.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 19:59 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 19:59 - 17.06.2026 23:59
Аукціон:
з 18.06.2026 15:46
Період кваліфікації:
17.06.2026 23:59 - 18.06.2026 14:36
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа №13"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа №13"
UA-EDR 02215957
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴783 963.00 Придбання сонячної електростанції для закладу культури м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження