-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані...×-
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера - (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна); Свердло (бор стоматологічний) - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей, розмір 3,0 *22 мм. - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
- ID: UA-2026-05-08-012205-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29169785
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані...×-
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент- (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент- (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна));Свердло типу Ліндеман, або еквівалент - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
- ID: UA-2026-04-24-012322-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027341
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматол...×-
Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22; Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06; Наконечник прямий, типу Wieter S17 або еквівалент; Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент - (код НК 024:2023«Класифікатор медичних виробів»:31823 наконечник стоматологічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології); Штифт гутаперчевий №15, №20, №25, №30, №35 - 120 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15,№20, №25, №30 - 60 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25 - 60 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31872 гутаперча натуральна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Штифти абсорбуючi паперовi № 20, №25, №30, №35 -200 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, №20, №25, №30 - 100 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, №25 - 100 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 38777 штифт паперовий ендодонтичний; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Ложка для зняття зліпків металева для верхньої, нижньої щелепи № 2 - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35850 ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне); Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 34699 мотор зуботехнічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 36311 - Шина оклюзійна стоматологічна стандартна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне).
- ID: UA-2025-11-07-013106-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27046913
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні бори, ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та ву...×-
Стоматологічні бори, ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для прямого наконечника для обробки кераміки; Бори твердосплавні високооборотні (кулясті ) углові в упаковці по 5 шт.,розмір 16 мм, 18мм; Бори стоматологічні для мікромотору твердосплавні для прямого наконечника; Бор для розпилу коронок турбінний твердосплавний - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16669 – стоматологічний стальний бор; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010501-стоматологічні бури і абразивні диски, одноразові); Одноразовий аплікатор мікробраш для нанесення адгезивів, праймерів, протравки та інших рідких матеріалів, 100 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35697 аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Полірувальна щітка стоматологічна для кутового накінечника, 1 шт. - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Головка полірувальна (груба, середня, тонка/фінішна абразивність) типу Кенда, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16184 стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Прозорі скловолоконні штифти типу J-Este Post (Джен-ест Пост) №1, діаметр штифта 1 мм.; №2, діаметр штифта 1,2 мм.; №3, діаметр штифта 1,3 мм.- 6 штук в упаковці, або еквівалент (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35868 зубний утримувальний штифт; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Матриці металеві контурні з фіксуючим пристроєм малі, середні, великі; Матриці секційні, металеві малі, середні, великі- товщина 50 мкм,10 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16195 Стоматологічна матриця для контурних пломб багаторазового застосування; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401- наконечники, матриці і клинці для стоматології); Кореневі машинні дрильбори №4; асорті №1-6,( 0,7 мм-1 шт, 0,9 мм-1 щт, 1,1 мм-1 шт, 1,3 мм-1 шт, 1,5 мм-1 шт, 1,7 мм-1 шт) - 32 мм,. 6 штук в упаковці, типу П'єзо Рімери, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 40529 Рашпіль ендодонтичний ротаційний багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010102-пристрої для пломбування кореневих каналів); Фотополімерна бездротова лампа типу Woodpecker LED-С, або еквівалент (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35775 лампа полімеризаційна стоматологічна/хірургічна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Z120614 -Інфрачервоні ультрафіолетові лампи); Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., (17/12-1 шт., 10/02-1 шт., 13/02-1 шт., 16/02-1 шт., 20/07-1 шт., 25-065- 1 шт.) або еквівалент; Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) або еквівалент; Машинні файли e-Gold 2 (е-Голд 2) асорті, довжина 25 мм.(17/12- 1 шт., 12/02- 1 шт., 16/02-1 шт, 18/05-1 шт., 25/06-1 шт., 35/04-1 шт.) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 40529 Рашпіль ендодонтичний ротаційний багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010102-пристрої для пломбування кореневих каналів); Ортодонтичний дріт 1 мм. - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16204 Ортодонтичний дріт; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010405- ортодонтичні дроти).
- ID: UA-2025-10-14-013062-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26751158
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 сто...×-
Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк, крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк, стандартні – S сині, 106-125 мк) - код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; К-файли № 8,10,15,20,25,30,35,40 ( довжина файлу 25мм), асорті № 15-40 ( довжина файлу 31 мм) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Н-файли № 10,15,20,25,30,35,40, асорті 45-80 ( довжина 25 мм.) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35784 голка коренева зазубрена, багаторазового використання); Машинні файли e-Path асорті, e-Gold (е-Голд) довжина 25 мм. 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код – 31876 розширювач ендодонтичний).
- ID: UA-2025-09-25-011293-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26558987
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 с...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар. (560 штук) Колір А-3, А-2, А-3,5 розмір 25,28, 29,30 типу Естедент, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові, передні верхні, передні нижні, 1 пак. (120 штук), колір А 3, розмір 28, 13 типу Естедент-02, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гар. (640 штук), колір А-3,5, А-3 розмір 25, 28, 30 типу Естедент, або еквівалент - код НК 024:2023: 38643 зуби штучні пластмасові; Ножиці зуботехнічні великі, Ножиці для коронок вертикально зігнуті - код НК 024:2023: 31847 ножиці стоматологічні коронкові.
- ID: UA-2025-09-10-008083-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26389334
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспец...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: (Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент - код НК 024:2023: 45420- Зуботехнічна бормашина; Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент - код НК 024:2023: 44909 - Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю; Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100 - код НК 024:2023: 37434- канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент - код НК 024:2023: 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент - код НК 024:2023: 35785- стоматологічна фреза; Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент - код НК 024:2023: 45248 - Генератор системи пломбування кореневих каналів).
- ID: UA-2025-08-22-008868-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26219278
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зубні імплантати (відбиткові трансфера, абатмени) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та...×-
Зубні імплантати (відбиткові трансфера, абатмени) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Відбитковий трансфер для відкритої ложки з шестигранником типу Neobiotech, розмір: діаметр 4,8 мм. довжина 12 мм; діаметр 4,8 мм. довжина 15 мм; діаметр 4,0 мм. довжина 12 мм.; діаметр 4,0 мм. довжина 15 мм.; діаметр 4,8 мм, довжина 12 мм.; діаметр 4,0 (мм), довжина 12 мм (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), або еквівалент; Абатмент Мульти Юніт прямий без шестигранника, типу Neobiotech, діаметр 4,8 мм., висота ясен 1,0 мм.; діаметр 4,8 мм., висота ясен 2,0 мм.; діаметр 4,8 мм., висота ясен 3,0 мм. - (НК 024:2023 – 46122 тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання), або еквівалент; Абатмент Мульти Юніт кутовий 17 градусів, без шестигранника, типу Neobiotech, розмір: діаметр 4,8 мм, висота ясен 1,0 мм.; діаметр 4,8 мм, висота ясен 2,0 мм.; діаметр 4,8 мм, висота ясен 3,0 мм.; діаметр 4,8 мм, висота ясен 4,0 мм, - (НК 024:2023 – 46122 тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання), або еквівалент; Абатмент Мульти Юніт кутовий, 30 градусів, без шестигранника, типу Neobiotech, розмір: діаметр 4,8 мм ,висота ясен 1,0 мм.; діаметр 4,8 мм ,висота ясен 2,0 мм.; діаметр 4,8 мм ,висота ясен 3,0 мм.; діаметр 4,8 мм ,висота ясен 4,0 мм.; діаметр 4,8 мм, висота ясен 2,0 мм. - (НК 024:2023 – 46122 тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання), або еквівалент; Абатмент-атачмент, типу Neobiotech розмір: діаметр 3,5 мм, висота ясен 1,0 мм.; діаметр 3,5 мм, висота ясен 2,0 мм.; діаметр 3,5 мм, висота ясен 3,0 мм.- (НК 024:2023 – 46122 тимчасовий абатмент для дентального імплантату багаторазового використання ), або еквівалент; Викрутка шестигранна, 1.2 мм, довжина 15 мм, типу NeoBiotech - (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), або еквівалент; Ключ для абатмент-атачмента, діаметр 3,5 мм, довжина 25 мм типу Neobiotech- (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), або еквівалент.
- ID: UA-2025-06-27-009129-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25739042
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічн...×-
Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55848 дентальний внутрішньо кістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний), розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм ), або еквівалент Формувач ясен типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), розмір: ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм); ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм); ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм); ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм); ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
- ID: UA-2025-06-25-010457-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25714222
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспе...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2025-03-31-010821-a
- Дата створення : 31.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24872203
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспец...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)
- ID: UA-2025-03-19-009779-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24761849
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькосп...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)
- ID: UA-2024-07-25-005157-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22154740
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспе...×-
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2024-05-28-011377-a
- Дата створення : 28.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21683470
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструмен...×-
Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2024-02-05-014549-a
- Дата створення : 05.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20643411
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2023-11-09-014534-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19580761
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР ЄДРПОУ: 03395111ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиЗавершена -