• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22; Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06; Наконечник прямий, типу Wieter S17 або еквівалент; Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент - (код НК 024:2023«Класифікатор медичних виробів»:31823 наконечник стоматологічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології); Штифт гутаперчевий №15, №20, №25, №30, №35 - 120 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15,№20, №25, №30 - 60 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25 - 60 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31872 гутаперча натуральна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Штифти абсорбуючi паперовi № 20, №25, №30, №35 -200 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, №20, №25, №30 - 100 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, №25 - 100 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 38777 штифт паперовий ендодонтичний; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Ложка для зняття зліпків металева для верхньої, нижньої щелепи № 2 - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35850 ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне); Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 34699 мотор зуботехнічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 36311 - Шина оклюзійна стоматологічна стандартна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне).

Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації

Завершена

334 581.00 UAH з ПДВ
Номер: c4bc130139974f36bc79299677cd4ae0
Внутрішній номер закупівлі: 27046913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-07-013106-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 334 581.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.11.2025 16:07 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.11.2025 16:07 - 15.11.2025 00:00
Аукціон: з 17.11.2025 15:23
Період кваліфікації: 15.11.2025 00:00 - 19.11.2025 13:40
Період завантаження договору: 25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴334 581.00 Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22; Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06; Наконечник прямий, типу Wieter S17 або еквівалент; Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент - (код НК 024:2023«Класифікатор медичних виробів»:31823 наконечник стоматологічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології); Штифт гутаперчевий №15, №20, №25, №30, №35 - 120 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15,№20, №25, №30 - 60 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25 - 60 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31872 гутаперча натуральна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Штифти абсорбуючi паперовi № 20, №25, №30, №35 -200 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, №20, №25, №30 - 100 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, №25 - 100 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 38777 штифт паперовий ендодонтичний; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Ложка для зняття зліпків металева для верхньої, нижньої щелепи № 2 - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35850 ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне); Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 34699 мотор зуботехнічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 36311 - Шина оклюзійна стоматологічна стандартна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне).