-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22; Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06; Наконечник прямий, типу Wieter S17 або еквівалент; Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент - (код НК 024:2023«Класифікатор медичних виробів»:31823 наконечник стоматологічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології); Штифт гутаперчевий №15, №20, №25, №30, №35 - 120 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15,№20, №25, №30 - 60 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25 - 60 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31872 гутаперча натуральна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Штифти абсорбуючi паперовi № 20, №25, №30, №35 -200 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, №20, №25, №30 - 100 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, №25 - 100 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 38777 штифт паперовий ендодонтичний; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції); Ложка для зняття зліпків металева для верхньої, нижньої щелепи № 2 - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35850 ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне); Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 34699 мотор зуботехнічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне); Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 36311 - Шина оклюзійна стоматологічна стандартна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне).
Оголошено тендер
334 581.00
UAH
Номер:
a1ea66e7834f4cac99152b5a1b037904
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-07-014237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
334 581.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти ( наконечники, штифти, ложки) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади:
Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22; Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06; Наконечник прямий, типу Wieter S17 або еквівалент; Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент - (код НК 024:2023«Класифікатор медичних виробів»:31823 наконечник стоматологічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології);
Штифт гутаперчевий №15, №20, №25, №30, №35 - 120 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15,№20, №25, №30 - 60 штук в упаковці; Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25 - 60 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31872 гутаперча натуральна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції);
Штифти абсорбуючi паперовi № 20, №25, №30, №35 -200 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, №20, №25, №30 - 100 штук в упаковці; Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, №25 - 100 штук в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 38777 штифт паперовий ендодонтичний; код НК 031:2024 « Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції);
Ложка для зняття зліпків металева для верхньої, нижньої щелепи № 2 - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35850 ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-
пристрої для стоматологічних процедур-різне);
Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 34699 мотор зуботехнічної бормашини; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне);
Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 36311 - Шина оклюзійна стоматологічна стандартна; код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
07.11.2025 15:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Наконечник турбiнний з генератором та LED типу Wieter R 22, або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології)
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник кутовий з кнопковою фiксацiєю типу Wieter C 06, або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології)
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник прямий, типу Wieter S17, або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології)
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий №15, 120 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий №20, 120 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
50 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий №25, 120 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
50 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчивий № 30, 120 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
40 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчивий №35, 120 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий конусність .04, № 15, 60 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий конусність .04, № 20, 60 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий конусність .04, № 25, 60 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчевий конусність .06, № 25, 60 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифт гутаперчивий конусність .04, № 30, 60 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
31872 Гутаперча натуральна
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi № 20, 200 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi № 25, 200 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi № 30, 200 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi № 35, 200 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 15, 100 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 20, 100 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04,№ 25, 100 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
60 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .06, № 25, 100 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Штифти абсорбуючi паперовi, конусність .04, № 30, 100 штук в упаковці (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010105- штіфти для ендодонтичної реконструкції)
×
-
НК 024:2023:
38777 Штифт паперовий ендодонтичний
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Ложка для зняття зліпків металева для верхньої щелепи № 2 (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне)
×
-
НК 024:2023:
35850 Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Ложка для зняття зліпків металева для нижньої щелепи №2 (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104- пристрої для стоматологічних процедур-різне)
×
-
НК 024:2023:
35850 Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Мікромотор типу STRONG 108 E, або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне)
×
-
НК 024:2023:
34699 Мотор зуботехнічної бормашини
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Накінечник зуботехнічний типу Umutsan Т/33А, або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q01010401-наконечники,матриці і клинці для стоматології)
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Шинуюча скловолоконна стрічка типу DENTAPREG SPLINT SFM , або еквівалент (код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне)
×
-
НК 024:2023:
36311 Шина оклюзійна стоматологічна стандартна
Кількість
6 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума334 581.00 UAH