-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк, крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк, стандартні – S сині, 106-125 мк) - код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; К-файли № 8,10,15,20,25,30,35,40 ( довжина файлу 25мм), асорті № 15-40 ( довжина файлу 31 мм) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Н-файли № 10,15,20,25,30,35,40, асорті 45-80 ( довжина 25 мм.) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35784 голка коренева зазубрена, багаторазового використання); Машинні файли e-Path асорті, e-Gold (е-Голд) довжина 25 мм. 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код – 31876 розширювач ендодонтичний).
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-011293-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Завершена
264 877.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d2273b3a5da4593b48783dd08dda44e
Внутрішній номер закупівлі:
26558987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-011293-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 877.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2025 15:28 - 30.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2025 15:28 - 03.10.2025 00:00
Аукціон:
з 03.10.2025 11:43
Період кваліфікації:
03.10.2025 00:00 - 07.10.2025 15:54
Період завантаження договору:
13.10.2025 00:00 - 23.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 877.00 Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк, крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк, стандартні – S сині, 106-125 мк) - код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; К-файли № 8,10,15,20,25,30,35,40 ( довжина файлу 25мм), асорті № 15-40 ( довжина файлу 31 мм) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Н-файли № 10,15,20,25,30,35,40, асорті 45-80 ( довжина 25 мм.) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35784 голка коренева зазубрена, багаторазового використання); Машинні файли e-Path асорті, e-Gold (е-Голд) довжина 25 мм. 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код – 31876 розширювач ендодонтичний).