• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк, крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк, стандартні – S сині, 106-125 мк) - код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; К-файли № 8,10,15,20,25,30,35,40 ( довжина файлу 25мм), асорті № 15-40 ( довжина файлу 31 мм) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Н-файли № 10,15,20,25,30,35,40, асорті 45-80 ( довжина 25 мм.) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35784 голка коренева зазубрена, багаторазового використання); Машинні файли e-Path асорті, e-Gold (е-Голд) довжина 25 мм. 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код – 31876 розширювач ендодонтичний).

Оголошено тендер

264 877.00 UAH
Номер: ed35f24639864eab956a6930c69893fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-25-010645-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 264 877.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні бори, ручні та машинні ендодонтичні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк, крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк, стандартні – S сині, 106-125 мк) - код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; К-файли № 8,10,15,20,25,30,35,40 ( довжина файлу 25мм), асорті № 15-40 ( довжина файлу 31 мм) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Н-файли № 10,15,20,25,30,35,40, асорті 45-80 ( довжина 25 мм.) по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 31876 розширювач ендодонтичний); Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35784 голка коренева зазубрена, багаторазового використання); Машинні файли e-Path асорті, e-Gold (е-Голд) довжина 25 мм. 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент, Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент - (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код – 31876 розширювач ендодонтичний).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 25.09.2025 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового застосування, код абразивності (дрібнозернисті - F - червоні, 53-63 мк).
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1200 штука
Період постачання (не задано)
Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового використання код абразивності (крупнозернисті – C – зелені, 125-150 мк)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1200 штука
Період постачання (не задано)
Бор алмазний стоматологічний для турбінного наконечника багаторазового використання код абразивності (стандартні – S сині, 106-125 мк ).
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1200 штука
Період постачання (не задано)
К-файли № 8 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 10 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 15 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 20 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 70 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 25 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 70 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли асорті № 15-40, 31 мм по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 30 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 35 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
К-файли № 40 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли №10 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 15 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 20 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 70 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 25 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 70 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 30 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 35 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 40 по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 паковання
Період постачання (не задано)
Н-файли № 45-80, асорті 25 мм., по 6 шт. в упаковці типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 паковання
Період постачання (не задано)
Пульпоекстрактори (1-6) асорті довжина 25 мм., 10 шт. в упаковці
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 паковання
Період постачання (не задано)
Машинні файли e-Path асорті, довжина 25 мм., 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 36 паковання
Період постачання (не задано)
Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 25 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 36 паковання
Період постачання (не задано)
Машинні файли e-Rework (е-Реворк) асорті ( 16 мм-2 штуки, 18 мм- 2 штуки, 22 мм-2 шт) 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 36 паковання
Період постачання (не задано)
Машинні файли e-Gold (е-Голд) асорті, довжина 31 мм, 6 штук в упаковці, типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 36 паковання
Період постачання (не задано)
Система машинних файлів для швидкої обробки викривлених каналів e-Platinum L (е-Платінум Л) асорті, довжина 25 мм., типу Wieter, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 паковання
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума264 877.00 UAH