-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55848 дентальний внутрішньо кістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний), розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм ), або еквівалент Формувач ясен типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), розмір: ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм); ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм); ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм); ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм); ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2025-06-25-010457-a
Завершена
153 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.80 UAH
Номер:
bb538d2a0c054099b1047d9c51336dab
Внутрішній номер закупівлі:
25714222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-25-010457-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2025 15:43 - 30.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2025 15:43 - 03.07.2025 00:00
Аукціон:
з 03.07.2025 12:56
Період кваліфікації:
03.07.2025 00:00 - 04.07.2025 13:12
Період завантаження договору:
10.07.2025 00:00 - 20.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 160.00 Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм )- (НК 024:2023 – 55848 дентальний внутрішньо кістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний), або еквівалент Формувач ясен типу Neobiotech,розмір: ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм); ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм); ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм); ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм); ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм) - (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), або еквівалент