-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55848 дентальний внутрішньо кістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний), розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм ), або еквівалент Формувач ясен типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), розмір: ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм); ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм); ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм); ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм); ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
Оголошено тендер
153 160.00
UAH
Номер:
8804aae6eecc465aa983340dad7edaeb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-25-010550-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зубні імплантати (дентальні імпланти, формувачі ясен) ДК 021:2015:33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади:
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55848 дентальний внутрішньо кістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний), розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм); діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм); діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм); діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм ), або еквівалент
Формувач ясен типу Neobiotech (НК 024:2023 – 55847 система дентальної імплантації), розмір: ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм); ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм); ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм); ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм); ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм); ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.06.2025 14:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (8,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (4.0 мм), довжина (8,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: Діаметр (4.5 мм), довжина (8,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (3.5 мм), довжина (10,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (4,0 мм), довжина (10 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (4,5 мм), довжина (10,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (3,5 мм), довжина (11,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (4,0 мм), довжина (11,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Стерильні дентальні імпланти одноразового використання, стандартні IS II активний BIS типу Neobiotech, розмір: діаметр (4,5 мм), довжина (11,5 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір : ISUH 4003- діаметр (4,0 мм), висота ясен (3,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір:ISUH 4004 -діаметр (4,0 мм), висота ясен (4,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір:ISUH 4005- діаметр (4,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір: ISH 404- висота (4,8 мм),діаметр( 4,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір: ISH 405 - діаметр (4,8 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір: ISH 504 - діаметр (5,5 мм), висота ясен (4,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір: ISH 505- діаметр (5,5 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Формувач ясен типу Neobiotech, розмір: ISH 605- діаметр (6,0 мм), висота ясен (5,0 мм), або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55847 Система дентальної імплантації
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума153 160.00 UAH