-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-009779-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Торги не відбулися
49 585.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 247.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 247.93 UAH
Номер:
94fa907558bd49929a40c8bdfb63f1a2
Внутрішній номер закупівлі:
24761849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-19-009779-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2025 14:59 - 24.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2025 14:59 - 27.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 585.00 Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)