• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)

Оголошено тендер

49 585.00 UAH
Номер: f7eb3f47c7464f96bf6ec0eae66f6e8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-19-011492-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 49 585.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 19.03.2025 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насадка для скалера G1 типу Woodpecker, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Насадка для скалера Р1 типу Woodpecker, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Насадка для скалера РD1 типу Woodpecker, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Насадка для скалера GD1 типу Woodpecker, або еквівалент.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Гільзи стоматологічні сталеві № 7
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Гільзи стоматологічні сталеві № 8
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Гільзи стоматологічні сталеві № 9
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Гільзи стоматологічні сталеві №10
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання (не задано)
Щітка чотирирядна для шліфувальної машини
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання (не задано)
Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Круги гнучкі полірувальні для бормашини.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 пачка
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 585.00 UAH