-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-014534-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Завершена
49 645.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 248.23 UAH
Номер:
2e17e380c07c4e9a9ffa4f4734e84777
Внутрішній номер закупівлі:
19580761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-09-014534-a
Замовник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малярчук Жанна Петрівна +380542663642 stomaturist@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 645.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2023 16:26 - 14.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2023 16:26 - 17.11.2023 16:31
Період кваліфікації:
17.11.2023 16:32 - 21.11.2023 14:56
Період завантаження договору:
27.11.2023 00:00 - 07.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 645.00 ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади