• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Оголошено тендер

49 645.00 UAH
Номер: 06075375eb804af09f8c2562cfc30bed
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-09-004770-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Замовник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Очікувана вартість: 49 645.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 09.11.2023 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічні інструменти та прилади
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 86 одиниця
Період постачання до 29.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 645.00 UAH