-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-014534-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Завершена
49 645.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 248.23 UAH
Період уточнення:
09.11.2023 16:26 - 14.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим