-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент- (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент- (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна));Свердло типу Ліндеман, або еквівалент - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-012322-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Торги не відбулися
145 595.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6bc76145d2f41c69f2f252376c2e05f
Внутрішній номер закупівлі:
29027341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-012322-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 595.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 16:13 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 16:13 - 04.05.2026 00:00
Аукціон:
з 04.05.2026 14:46
Період кваліфікації:
04.05.2026 00:00 - 08.05.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 595.00 Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент- (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент- (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна));Свердло типу Ліндеман, або еквівалент - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).