• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент- (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент- (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна));Свердло типу Ліндеман, або еквівалент - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).

Оголошено тендер

145 595.00 UAH
Номер: 3014cb5d44384d0a8d9e767325adcf06
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-24-013815-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 145 595.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент- (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент- (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна));Свердло типу Ліндеман, або еквівалент - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 24.04.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води типу Dentix GD-L802, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Пустер прямий пістолет вода повітря для стоматологічної установки
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Пустер кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Світловод до фотополімерної лампи типу Woodpecker LED-С, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Свердло типу Ліндеман, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації, типу STRONG ACL, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Чашка резинова для замішування гіпсу
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Щипці крампонні 145 мм.
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Штифти для розбірних моделей типу Довел-Пін, розмір 3,0 *22 мм. 100 шт в упаковці, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 паковання
Період постачання (не задано)
Штифт із пластиковою втулкою типу Bi-V-Pin, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 паковання
Період постачання (не задано)
Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера, модель трубки зрошення типу DB-001., або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 70 паковання
Період постачання (не задано)
Голки карпульні 0,3*25 мм. 100 штук в упаковці
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 паковання
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума145 595.00 UAH