-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар. (560 штук) Колір А-3, А-2, А-3,5 розмір 25,28, 29,30 типу Естедент, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові, передні верхні, передні нижні, 1 пак. (120 штук), колір А 3, розмір 28, 13 типу Естедент-02, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гар. (640 штук), колір А-3,5, А-3 розмір 25, 28, 30 типу Естедент, або еквівалент - код НК 024:2023: 38643 зуби штучні пластмасові; Ножиці зуботехнічні великі, Ножиці для коронок вертикально зігнуті - код НК 024:2023: 31847 ножиці стоматологічні коронкові.
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-008083-a
Закупівля здійснюється відповідно до умов тендергої документації
Завершена
98 377.00
UAH з ПДВ
Номер:
7354750ea64242eeb98f8a7ac10ae800
Внутрішній номер закупівлі:
26389334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-008083-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 377.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 14:03 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 14:03 - 18.09.2025 00:00
Аукціон:
з 18.09.2025 12:09
Період кваліфікації:
18.09.2025 00:00 - 18.09.2025 16:07
Період завантаження договору:
24.09.2025 00:00 - 04.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 377.00 Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар. (560 штук) Колір А-3, А-2, А-3,5 розмір 25,28, 29,30 типу Естедент, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові, передні верхні, передні нижні, 1 пак. (120 штук), колір А 3, розмір 28, 13 типу Естедент-02, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гар. (640 штук), колір А-3,5, А-3 розмір 25, 28, 30 типу Естедент, або еквівалент - код НК 024:2023: 38643 зуби штучні пластмасові; Ножиці зуботехнічні великі, Ножиці для коронок вертикально зігнуті - код НК 024:2023: 31847 ножиці стоматологічні коронкові.