-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар. (560 штук) Колір А-3, А-2, А-3,5 розмір 25,28, 29,30 типу Естедент, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові, передні верхні, передні нижні, 1 пак. (120 штук), колір А 3, розмір 28, 13 типу Естедент-02, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гар. (640 штук), колір А-3,5, А-3 розмір 25, 28, 30 типу Естедент, або еквівалент - код НК 024:2023: 38643 зуби штучні пластмасові; Ножиці зуботехнічні великі, Ножиці для коронок вертикально зігнуті - код НК 024:2023: 31847 ножиці стоматологічні коронкові.
Оголошено тендер
98 377.00
UAH
Номер:
d61c37abb991444495ffbcd10907e704
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-10-007726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
98 377.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти та прилади ( зуби штучні пластмасові) ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади:
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар. (560 штук) Колір А-3, А-2, А-3,5 розмір 25,28, 29,30 типу Естедент, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові, передні верхні, передні нижні, 1 пак. (120 штук), колір А 3, розмір 28, 13 типу Естедент-02, або еквівалент; Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гар. (640 штук), колір А-3,5, А-3 розмір 25, 28, 30 типу Естедент, або еквівалент - код НК 024:2023: 38643 зуби штучні пластмасові;
Ножиці зуботехнічні великі, Ножиці для коронок вертикально зігнуті - код НК 024:2023: 31847 ножиці стоматологічні коронкові.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Дата опублікування:
10.09.2025 12:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3, розмір 25, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові, передні верхні, 1 пак. (120 штук), колір А - 3, розмір 28, типу Естедент-02, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові, передні нижні, 1 пак., (120 штук), колір А-3, розмір 13, типу Естедент-02, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3, розмір 29, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3 розмір 30, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-2 розмір 28, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-2 розмір 29, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-2, розмір 30, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3,5, розмір 28, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3,5, розмір 29, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові повний гарнитур в тубах 20 гар (560 штук) Колір А-3,5 розмір 30, типу Естедент, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3,5 розмір 25, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3,5 розмір 28, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3,5 розмір 30, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3 розмір 25, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3 розмір 28, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
6 паковання
Період постачання
(не задано)
Зуби штучні пластмасові жувальні в тубах 40 гарнітурів (640 штук), колір А-3 розмір 30, типу Естедент ,або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
38643 Зуби штучні пластмасові
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Ножиці зуботехнічні великі
×
-
НК 024:2023:
31847 Ножиці стоматологічні коронкові
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ножиці для коронок вертикально зігнуті
×
-
НК 024:2023:
31847 Ножиці стоматологічні коронкові
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума98 377.00 UAH