• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Завершена

49 585.00 UAH з ПДВ
Номер: 380bdfa4059b44e8a72e1a96b0ab5137
Внутрішній номер закупівлі: 24872203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-31-010821-a   
Замовник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Контактна особа: Малярчук Жанна Петрівна +380542780772 stomaturist@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ID: UA-2025-03-19-009779-a
Очікувана вартість: 49 585.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насадка для скалера G1 типу Woodpecker
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Насадка для скалера Р1 типу Woodpecker
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Насадка для скалера РD1 типу Woodpecker
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Насадка для скалера GD1 типу Woodpecker
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Гільзи стоматологічні сталеві №7
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Гільзи стоматологічні сталеві №8
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Гільзи стоматологічні сталеві №9
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Гільзи стоматологічні сталеві №10
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Круги гнучкі полірувальні для бормашини
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 5 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Щітка чотирирядна для шліфувальної машини
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті
Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40007, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Паркова,2/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Мітрофанова Дар'я Костянтинівна
Ціна пропозиції 49 585.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2025 17:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ed2d1f4fe5cd4e0baf90c7c9fda39770
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-31-010821-a-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Мітрофанова Дар'я Костянтинівна
Номер договору: 35
Сума договору: 49 585.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Насадка для скалера G1 типу Woodpecker: 160.00000 UAH без ПДВ
Насадка для скалера Р1 типу Woodpecker: 160.00000 UAH без ПДВ
Насадка для скалера РD1 типу Woodpecker: 160.00000 UAH без ПДВ
Насадка для скалера GD1 типу Woodpecker: 160.00000 UAH без ПДВ
Гільзи стоматологічні сталеві №7: 700.00000 UAH без ПДВ
Гільзи стоматологічні сталеві №8: 700.00000 UAH без ПДВ
Гільзи стоматологічні сталеві №9: 700.00000 UAH без ПДВ
Гільзи стоматологічні сталеві №10: 700.00000 UAH без ПДВ
Круги гнучкі полірувальні для бормашини: 695.00000 UAH без ПДВ
Щітка чотирирядна для шліфувальної машини: 95.00000 UAH без ПДВ
Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини: 95.00000 UAH без ПДВ
Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 31.03.2025 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s