-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
49 585.00
UAH
Номер:
eeeb709c82df4653aaae8e38008e3f17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-31-011178-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
49 585.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015:33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Примітки:
Планування та проведення закупівля згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.03.2025 16:28
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2025 року. КНП « Клінічна стоматологічна поліклініка» СМР 19.03.2025 року оголосило закупівлю стоматологічних інструментів та приладів по ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-03-19-009779-а 27.03.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей.
-
Дата публікації:
31.03.2025 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Насадка для скалера G1, P1, PD1, GD1 типу Woodpecker, або еквівалент - НК 024:2023: код 44908 Насадка наконечника стоматологічної ультразвукової системи для зняття зубного каменю пародонтологічна; Гільзи стоматологічні сталеві № 7,8,9,10 - НК 024:2023: код 38591 коронка стоматологічна металева; Круги гнучкі полірувальні для бормашини; Щітка чотирирядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка; Щітка пушок полірувальна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка ; Щітка шліфувальна дворядна для шліфувальної машини- НК 024:2023: код 46940 стоматологічна шліфувальна щітка)
Кількість
191 одиниця
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 585.00 UAH