-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: (Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент - код НК 024:2023: 45420- Зуботехнічна бормашина; Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент - код НК 024:2023: 44909 - Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю; Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100 - код НК 024:2023: 37434- канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент - код НК 024:2023: 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент - код НК 024:2023: 35785- стоматологічна фреза; Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент - код НК 024:2023: 45248 - Генератор системи пломбування кореневих каналів).
Тендер Prozorro UA-2025-08-22-008868-a
Закупівля проводиться відповідно до умов тендерної документації
Завершена
212 529.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 062.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 062.65 UAH
Номер:
886ca817c54d49a8a0318b0442367c41
Внутрішній номер закупівлі:
26219278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-22-008868-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 529.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2025 15:15 - 27.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2025 15:15 - 30.08.2025 00:00
Аукціон:
з 01.09.2025 15:17
Період кваліфікації:
30.08.2025 00:00 - 03.09.2025 10:16
Період завантаження договору:
09.09.2025 00:00 - 19.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 529.00 Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: (Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент - код НК 024:2023: 45420- Зуботехнічна бормашина; Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент - код НК 024:2023: 44909 - Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю; Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100 - код НК 024:2023: 37434- канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент - код НК 024:2023: 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент - код НК 024:2023: 35785- стоматологічна фреза; Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент - код НК 024:2023: 45248 - Генератор системи пломбування кореневих каналів).