-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади: (Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент - код НК 024:2023: 45420- Зуботехнічна бормашина; Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент - код НК 024:2023: 44909 - Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю; Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100 - код НК 024:2023: 37434- канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент - код НК 024:2023: 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент - код НК 024:2023: 35785- стоматологічна фреза; Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент - код НК 024:2023: 45248 - Генератор системи пломбування кореневих каналів).
Оголошено тендер
212 529.00
UAH
Номер:
001d32c87da9412c88e7965db99a6e90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-22-008715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
212 529.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади:
(Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент - код НК 024:2023: 45420- Зуботехнічна бормашина; Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент - код НК 024:2023: 44909 - Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю; Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100 - код НК 024:2023: 37434- канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент - код НК 024:2023: 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент - код НК 024:2023: 35785- стоматологічна фреза; Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент - код НК 024:2023: 45248 - Генератор системи пломбування кореневих каналів).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.08.2025 13:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Портативна бормашина зуботехнічна типу Strong-207 S, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
45420 Зуботехнічна бормашина
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Накінечник для скалера типу Woodpecker HW-1, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Слиновідсмоктувач одноразовий прямий № 100
×
-
НК 024:2023:
37434 Канюля для стоматологічної аспіраційної системи одноразового використання
Кількість
200 паковання
Період постачання
(не задано)
Каналонаповнювач типу Lentulo (Лентуло) №1 червоний, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
41539 Каналонаповнювач ендодонтичний
Кількість
145 паковання
Період постачання
(не задано)
Фреза стоматологічна типу АСФАРМ, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
35785 Стоматологічна фреза
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Ендомотор типу Е-COM +, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
45248 Генератор системи пломбування кореневих каналів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума212 529.00 UAH