• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)

Завершена

656 436.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 282.18 UAH
Номер: 9ad7091ae582488795b3138e4b38ec1e
Внутрішній номер закупівлі: 22154740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-25-005157-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 656 436.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.07.2024 12:42 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2024 12:42 - 03.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 03.08.2024 00:00 - 07.08.2024 14:01
Період завантаження договору: 13.08.2024 00:00 - 23.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴656 436.00 Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)