-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-005157-a
Завершена
656 436.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 282.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 282.18 UAH
Період уточнення:
25.07.2024 12:42 - 31.07.2024 00:00
Відповідь надана
щодо замовленого товару
Номер:
d568cd4c439547998124681a08493247
Дата опублікування:
26.07.2024 15:54
Опис:
Просимо вказати більш детальну інформацію стосовно товару за п. 49. Зазначте, до якої системи імплантів потрібні формувачі ясен
Відповідь:
Добрий день, ваше звернення було розглянуто та надаємо відповідь.
Формувач ясен ISH 404, 405,504,505,804,904 або еквівалент.
Формувач ясен - наддесневий елемент, являє собою спеціальний гвинт з великим капелюшком, що вкручується в імплантат і служить для формування потрібного рельєфу ясна після приживлення імпланта і перед встановленням абатменту і коронки. Формувач вибирають з урахуванням розміру зуба та відстані між зубами. Сумісність із системою Мульти-Юніт абатментів НеоБіотек (NeoBiotech IS-II Active).
ISH 404- висота 4,0 мм діаметр 4,8 мм
ISH 405- висота 5,0 мм діаметр 4,8 мм
ISH 504- висота 4,0 мм, діаметр 5,5 мм
ISH 505-висота 5,0 мм, діаметр 5,5 мм
ISH 804-висота 4,0 мм, діаметр 8,0 мм
ISH 904- висота 4,0 мм ,діаметр 9,0 мм
• Для встановлення формувача ясен використовуєть-ся шестигранна викрутка 1,2 мм
• Рекомендований торк при встановленні: 8 - 10 Нсм.
• Титановый сплав Ti 6Al-4V ELI
(код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: код 55847 система дентальної імплантації),
Дані зміни будуть внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
29.07.2024 16:10