-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)
Оголошено тендер
656 436.00
UAH
Номер:
c9092654378448249ad6459178344a43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-12-011407-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
656 436.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.07.2024 16:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 024:2023: код 31823 – наконечник стоматологічної бормашини; 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування; 16669 – стоматологічний стальний бор; 31875- розширювач ендодонтичний; 32357- Голка шовна багаторазового використання; 35785- стоматологічна фреза; 41539-каналонаповнювач ендодонтичний; код 31872 –гутаперча натуральна; 34791- штифт для обтурації кореневого каналу; 35784 - голка коренева зазубрена, багаторазового використання; 37434 - канюлі для зубного відсмоктування, одноразові; 35850 -ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання; 46940 - стоматологічна шліфувальна щітка; 16184 - стоматологічний полірувальний ковпачок багаторазового застосування; 35697- аплікатор для стоматологічного пломбувального матеріал; 38591- коронка стоматологічна металева; 16460-стоматологічний штопфер для амальгами; 38168 -Елеватор для окістя; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 35793- вирівнювач для стоматологічної амальгами; 35811 - екскаватор стоматологічний; 10904-затискач для хірургічних інструментів; 31776 дзеркало стоматологічне; 35170 дискотримач стоматологічний; 35812 зонд стоматологічний; 31847 ножиці стоматологічні коронкові; 31813 –пінцет для паперу для визначення артикуляції зубів; 38530- шпатель стоматологічний, багаторазового використання; 46037- нитка для ретракції ясен, яка містить лікарський засіб; 31847 -ножиці стоматологічні коронкові; 55847- система дентальної імплантації; 46752- кусачки для синовектомії; 38168 -елеватор для окістя; 35552- щипці для видалення зубів; 35868 - зубний утримувальний штифт)
Кількість
7311 одиниця
Період постачання
до 20.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 028.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума521 408.00 UAH