-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера - (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна); Свердло (бор стоматологічний) - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей, розмір 3,0 *22 мм. - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-012205-a
Завершена
145 595.00
UAH з ПДВ
Номер:
bb9c940c6873451eacf091bd9b637a07
Внутрішній номер закупівлі:
29169785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-012205-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Малярчук +380542780770 sumy100matolog@ukr.net https://stomatolog.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 595.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 16:20 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 16:20 - 16.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 11:52
Період кваліфікації:
16.05.2026 00:00 - 18.05.2026 11:59
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 595.00 Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера - (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна); Свердло (бор стоматологічний) - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей, розмір 3,0 *22 мм. - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).