-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера - (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна); Свердло (бор стоматологічний) - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей, розмір 3,0 *22 мм. - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
Оголошено тендер
145 595.00
UAH
Номер:
ea978049ba3d4725b8a3962d60fb69c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-013942-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 595.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (НК 031:2024: Q010104-пристрої для стоматологічних процедур-різне): Повітряний мікромотор з внутрішнім каналом води - (НК 024:2023: 34699 –мотор зуботехнічної бормашини); Пустер прямий, кутовий пістолет вода повітря для стоматологічної установки- (НК 024:2023: 37412- Пістолет струменевий для очищення хірургічних інструментів); Накінечник для скалера - (НК 024:2023: 44909 Наконечник пневматичної системи для очищення кореневих каналів/зняття зубного каменю); Світловод до фотополімерної лампи (НК 024:2023: 35775- лампа полімеризаційна стоматологічна (хірургічна); Свердло (бор стоматологічний) - (НК 024:2023: 16670 – стоматологічний алмазний бор багаторазового застосування); Наконечник кутовий B-41i 20:1 із зовнішньою водою понижувальний для імплантації -(НК 024:2023: 31823 наконечник стоматологічної бормашини); Бормашина зуботехнічна -(НК 024:2023: 45420 Зуботехнічна бормашина); Чашка резинова для замішування гіпсу - (НК 024:2023: 45119 Чашка для змішування стоматологічних матеріалів багаторазового застосування); Щипці крампонні 145 мм. -(НК 024:2023: 32885 Кусачки для дроту); Штифти для розбірних моделей, розмір 3,0 *22 мм. - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний штифт); Штифт із пластиковою втулкою - (НК 024:2023: 35868 Зубний утримувальний); Трубка зрошення для системи іригації фізіодиспенсера - (НК 024:2023: 43324-Система для переливання рідин загального призначення); Голки карпульні 0,3*25 мм. - (НК 024:2023: 12740 Разова голка на стоматологічний шприц).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
08.05.2026 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічні інструменти ДК 021:2015: 33130000-0 стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість
132 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума145 595.00 UAH