• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Завершена

297 220.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 486.10 UAH
Номер: cd0c1a2021ad4f2c9376666ff4e00b0c
Внутрішній номер закупівлі: 20643411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-05-014549-a   
Замовник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Контактна особа: Малярчук Жанна Петрівна +380542663642 stomaturist@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 297 220.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.02.2024 17:10 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2024 17:10 - 13.02.2024 10:00
Період кваліфікації: 13.02.2024 10:02 - 14.02.2024 16:01
Період завантаження договору: 20.02.2024 00:00 - 01.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴297 220.00 Зубні імплантати