-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
297 220.00
UAH
Номер:
603043b53c714b1c82c11339d64955a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-05-006723-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
03395111
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Паркова, 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.02.2024 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зубні імплантати ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
×
-
НК 024:2023:
55848 Дентальний внутрішньокістковий гвинтовий імплантат, однокомпонентний
Кількість
110 упаковка
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума297 220.00 UAH