-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 71410000-5 Послуги у сфері містобудування- ID: UA-2020-08-14-004129-c
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5938141
Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин територі...×-
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Великодимерської селищної ОТГ; Пісківської селищної ОТГ; Дівичківської сільської ОТГ
- ID: UA-2019-10-04-001505-c
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3858758
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин територі...×-
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Тетіївської міської ОТГ; Медвинської сільської ОТГ
- ID: UA-2019-10-04-001417-c
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3858520
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Бородянської селищної о...×-
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Бородянської селищної об'єднаної територіальної громади
- ID: UA-2019-07-22-002601-b
- Дата створення : 22.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3604223
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-08-30-001107-c
- Дата створення : 30.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2447021
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-08-09-001025-c
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2376785
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-08-14-000737-a
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2376725
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-08-09-001035-c
- Дата створення : 09.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2371987
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-08-14-000736-a
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2371951
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-07-16-000511-c
- Дата створення : 16.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2288134
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-07-10-001619-c
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2287953
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-07-10-001618-c
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2287928
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-07-10-001615-c
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2287910
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів К...×-
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області
- ID: UA-2018-07-19-001684-c
- Дата створення : 19.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2243663
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області- ID: UA-2018-06-27-002130-a
- Дата створення : 27.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2173812
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -