• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розроблення схеми планування частини території Київської області

Розроблення схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєдної територіальної громади

Торги не відбулися

635 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
Номер: 074e4294daa1438ab1e828e250ab5948
Внутрішній номер закупівлі: 2173812
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-27-002130-a   
Замовник: Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 635 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 350.00 UAH
Період уточнення: 27.06.2018 20:49 - 03.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2018 20:49 - 13.07.2018 10:00
Нецінові критерії:
Досвід виконання договорів на розробку містобудівної документації в період з 2016-2018 роки 10%
Кількість сертифікованих архітекторі з розроблення містобудівної документації яких планується залучити до надання послуг 5%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєдної територіальної громади (в межах Пісківської селищної ради і Мигалківської сільської ради)
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 10.09.2018
Місце постачання 01196, Україна, місто Київ, Київ, пл. Лесі Українки,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Початкова пропозиція 628 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
628 000.00 UAH з ПДВ
Документи 68
Скарги 0