-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-06-27-002130-a
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєдної територіальної громади
Торги не відбулися
635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
Період оскарження:
27.06.2018 20:49 - 09.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.