-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Тетіївської міської ОТГ; Медвинської сільської ОТГ
Тендер Prozorro UA-2019-10-04-001417-c
Торги не відбулися
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Номер:
dc185d2e001b442e84aae6fa5b4fdd38
Внутрішній номер закупівлі:
3858520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-04-001417-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стародубець Олег Миколайович 380442852870 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 100.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2019 16:18 - 11.10.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2019 16:18 - 21.10.2019 10:00
Аукціон:
22.10.2019 13:52 - 22.10.2019 14:19
Період кваліфікації:
22.10.2019 14:19 - 08.11.2019 16:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПроведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Тетіївської міської ОТГ; Медвинської сільської ОТГ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Тетіївської міської ОТГ; Медвинської сільської ОТГ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"
Оскарження: 22.10.2019 14:19 - 04.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35691621
-
Контактна особа:
Марина Никоряк +380442816055 exspertiza2017@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 22.10.2019 14:19 - 04.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
218 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.10.2019 17:44
Документи
67
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ ПРОМПОСТАЧ"
Оскарження: 25.10.2019 17:44 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40582528
-
Контактна особа:
Любомир Штурнак +380673756604 hlobalprompostac@gmail.com
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, місто Львів, ПРОСПЕКТ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 67 Г, офіс 10
Оскарження: 25.10.2019 17:44 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2019 11:20
Документи
11
Скарги
0
ФІЛІЯ "КИЇВОБЛБУДЕКСПЕРТИЗА" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КИЇВОБЛБУДІНВЕСТ"
Оскарження: 04.11.2019 11:20 - 19.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40691267
-
Контактна особа:
Снежана Владимирова +380632493221 snezhav@ukr.net
-
Адреса:
02002, Україна, Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА АНДРІЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 4
Оскарження: 04.11.2019 11:20 - 19.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
386 226.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.11.2019 16:14
Документи
38
Скарги
0