-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації – Схем планування окремих частин території Київської області: Тетіївської міської ОТГ; Медвинської сільської ОТГ
Тендер Prozorro UA-2019-10-04-001417-c
Торги не відбулися
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Період оскарження:
04.10.2019 16:18 - 17.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.