-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-09-001035-c
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району. Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га
Завершена
672 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 720.00 UAH
Номер:
c8ec07d78085408f8b9adad1571f4da4
Внутрішній номер закупівлі:
2371987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-09-001035-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
672 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 720.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2018 19:40 - 18.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2018 19:40 - 28.08.2018 17:00
Аукціон:
29.08.2018 11:34 - 29.08.2018 11:55
Період кваліфікації:
29.08.2018 11:55 - 31.08.2018 17:54
Період завантаження договору:
29.08.2018 11:55 - 18.09.2018 11:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району.
Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 29.08.2018 11:55 - 11.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 29.08.2018 11:55 - 11.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2018 17:54
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Початкова пропозиція
672 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
672 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
74
Скарги
0
Контракти
Номер:
055f8c1f24fc452792be963cc2c67d32
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-09-001035-c-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Номер договору:
2018-97
Сума договору:
660 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний